|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Купити магнітолу для Mercedes-Benz на Android 7 RedPower 31868 IPS DSP – крок до преміального комфорту
Автомобіль давно перестав бути просто засобом пересування – це особистий простір, що відображає стиль, характер і рівень життя. Сучасна мультимедійна система RedPower 31868 IPS DSP перетворює Mercedes-Benz на інтелектуальний центр, який поєднує розваги, навігацію та безпеку в одному пристрої. Вона створена для тих, хто цінує чистий звук, швидкодію та ідеальну інтеграцію з автомобілем.
Переваги, які відчуваються одразу:
• миттєва реакція сенсорного дисплея завдяки ємнісній мультитач-панелі;
• вбудовані модулі Bluetooth, GPS та Wi-Fi;
• розширені аудіо- та відеоможливості, включно з оптичним звуком і підтримкою зовнішніх підсилювачів.
RedPower 31868 працює на Android 7.1.1 (Nougat) з процесором Allwinner T3 Cortex A9 частотою 1.6 GHz. Це означає швидке відкриття меню, стабільну роботу програм і зручний інтерфейс, подібний до смартфона. Оперативна пам’ять 2 ГБ DDR2 і 32 ГБ вбудованого сховища забезпечують запас швидкості й місця. За потреби можна додати SD-карту будь-якого обсягу.
Система підтримує CarPlay і Android Auto (ліцензійний ключ купується окремо) – під’єднуйте смартфон, слухайте музику, користуйтеся навігацією, приймайте дзвінки, не відволікаючись від дороги.
Екран діагоналлю 8 дюймів і роздільною здатністю 1024×600 – це IPS-матриця з відмінною передачею кольорів і широкими кутами огляду. Сенсорний мультитач-дисплей реагує миттєво, забезпечуючи точне керування. У порівнянні з резистивними екранами, ємнісний дисплей передає зображення яскравіше та чіткіше.
Звук – один із головних аргументів RedPower 31868. Підсилювач TDA7850 (MOSFET, HI-FI) видає потужність 4×45 Вт і підтримує акустику 2 та 4 Ом. Для поціновувачів якісного аудіо передбачена шина I2S 24bit і оптичний вихід TOSLINK. Можна під’єднати зовнішній DSP-підсилювач RP 5.1 і насолоджуватися цифровим звуком студійного рівня. Через 4 лінійні виходи легко інтегрувати фронтальні й тильні колонки, сабвуфер, а AV-вхід дозволяє під’єднати будь-яке джерело аудіо чи відео – наприклад, зовнішній DVD-привід або камеру.
Для зручності та безпеки передбачено підключення двох відеокамер – заднього та переднього виду (обидві 720P). У налаштуваннях можна задати затримку передньої камери на 5, 10 або 15 секунд після вимкнення заднього ходу. AUX-відеовхід також стане у пригоді, якщо ви вирішите купити відеореєстратор і вивести зображення на головний екран. Підтримується цифрове телебачення DVB-T2 через тюнер RedPower DT9 із сенсорним керуванням.
Технічні особливості, які заслуговують на увагу:
• радіомодуль NXP 6686 з RDS і пам’яттю для 36 FM та 18 AM станцій;
• вбудований Wi-Fi – підключення через смартфон або роутер, без додаткових модемів;
• підтримка 3G/4G USB-модемів;
• Bluetooth 4.0 з можливістю одночасної роботи з кількома пристроями, зокрема OBD і TPMS-датчиками;
• відтворення музики по A2DP і відображення тегів треків на екрані.
Магнітола оснащена зовнішньою Bluetooth-антеною для стабільного сигналу, виносним мікрофоном для гучного зв’язку та вбудованим мікрофоном для голосового керування Android. Є можливість окремо регулювати чутливість мікрофона і гучність розмови.
RedPower 31868 IPS DSP – це не просто автомагнітола. Це центральний мозок автомобіля, який може працювати з діагностичним модулем ELM327: контролювати витрату палива, зчитувати помилки, відстежувати параметри поїздки. Пристрій підтримує керування з кнопок на кермі або підкермовим джойстиком – на кожну кнопку можна запрограмувати до трьох функцій.
Купити магнітолу для авто RedPower – означає отримати гнучкість і додаткові можливості: RGB-підсвічування кнопок у колір салону, незалежне регулювання яскравості екрана, автоматичну адаптацію під освітлення, можливість підключення сабвуфера чи навіть відеореєстратора з AV-виходом.
Комплектація RedPower 31868 продумана до дрібниць:
• кабельна колодка для підключення;
• GPS-антена;
• оригінальна Wi-Fi антена;
• SD-карта з корисним ПЗ або вбудованим софтом;
• інструкція та гарантійний талон;
• фірмова упаковка RedPower.
Гарантія на пристрій – 12 місяців, а також передбачене післягарантійне обслуговування. Це рідкість для подібних моделей і ще одне підтвердження, що RedPower дбає про своїх користувачів.
Якщо ви хочете купити автомагнітолу, яка не просто відтворює музику, а робить поїздку комфортною та безпечною – RedPower 31868 IPS DSP стане чудовим вибором. Для мешканців Києва є приємний бонус – офлайн-магазин, де можна побачити пристрій наживо, протестувати його та отримати професійну консультацію.









